Destacats

Friday
09
10:00h
Octubre 2020

Grup d'implantació 27 - Sessió de formació d'expedients III.(ONLINE) - ANUL·LADA

Sessions grupals de formació on s'expliquen els procediments estandard vinculats a l'aplicació de gestió d'expedients.

Ajuntaments assistents: Castellfollit del Boix, Fonollosa, Callús i Cabrera d'Anoia.

Aquesta sessió es farà de manera telemàtica.

Monday
28
10:00h
Setembre 2020

Grup d'implantació 21 - Sessió de Seguiment Ajuntament de Castellví de la Marca (ONLINE)

Sessió de seguiment per reforçar conceptes i analitzar dades actuals del gestor d'expedients. Aquesta sessió es farà de manera telemàtica amb el personal de l'Ajuntament de Castellví de la Marca.

Wednesday
16
08:15h
Setembre 2020

Grup d'implantació 21 - Sessió de Reforç Ajuntament de Santa Fe del Penedès (ONLINE) (AJORNADA 29 D'OCTUBRE)

Sessió per reforçar conceptes i corregir dinàmiques. Aquesta sessió es farà de manera telemàtica amb l'Ajuntament de Santa Fe del Penedès.

Friday
18
10:00h
Setembre 2020

Grup d'implantació 27 - Sessió de Seguiment Ajuntament de Callús (ONLINE)

Sessió de seguiment per reforçar conceptes de metodologia, funcionalitats del Gestor d'Expedients i Registre i atendre dubtes i preguntes del personal de l'Ajuntament de Callús.

Aquesta sessió es farà de manera telemàtica.

Tuesday
15
09:30h
Setembre 2020

Grup d'implantació 27 - Sessió de Seguiment Ajuntament de Cabrera d'Anoia (ONLINE)

Sessió de seguiment per reforçar conceptes de metodologia, funcionalitats del Gestor d'Expedients i Registre i atendre dubtes i preguntes del personal de l'Ajuntament de Cabrera d'Anoia.

Aquesta sessió es farà de manera telemàtica.

Tuesday
08
12:30h
Setembre 2020

Grup d'implantació 27 - Sessió de Seguiment Ajuntament de Fonollosa (ONLINE)

Sessió de seguiment per reforçar conceptes de metodologia, funcionalitats del Gestor d'Expedients i Registre i atendre dubtes i preguntes del personal de l'Ajuntament de Fonollosa.

Aquesta sessió es farà de manera telemàtica.

Thursday
30
10:30h
Juliol 2020

Convocatòria Sessió Formació càrrecs electes ~30/07/2020 ~ Grup 17 - LA PALMA DE CERVELLÓ

Ajuntaments participants:

LA PALMA DE CERVELLÓ

Thursday
23
18:00h
Juliol 2020

Convocatòria Sessió Formació càrrecs electes ~23/07/2020 ~ Grup 24 - ANOIA

Ajuntaments participants:

Grup 24 (Anoia):

Sant Martí de Tous, Vallbona d'Anoia, Santa Maria de Miralles i la Pobla de Claramunt.

Tuesday
21
09:30h
Juliol 2020

Sessió formació: Monogràfica «Gestió del Ple amb Firmadoc II» Grups 24 (Anoia) + 16 (Berguedà) ONLINE

Ajuntaments participants:

Grup 24 (Anoia):

Sant Martí de Tous, Vallbona d'Anoia, Santa Maria de Miralles i la Pobla de Claramunt.

Grup 16 (Berguedà):

Capolat, Espunyola, Castell de l'Areny i La Nou de Berguedà.

Wednesday
08
09:30h
Juliol 2020

Sessió formació: Monogràfica «Gestió del Ple amb Firmadoc» Grups 24 (Anoia) + 16 (Berguedà)

Ajuntaments participants:

Grup 24 (Anoia):

Sant Martí de Tous, Vallbona d'Anoia, Santa Maria de Miralles i la Pobla de Claramunt.

Grup 16 (Berguedà):

Capolat, Espunyola, Castell de l'Areny i La Nou de Berguedà.